Objednávka konzultace

Zde si objednáváte online konzultaci –

pomocnou ruku na vaší cestě, vedoucí od chronických potíží zpátky ke zdraví 🙂

AKTUÁLNÍ INFO: 
 

 Zájem je opravdu obrovský a já si vesmírně vážím vaší důvěry. Bohužel jsou proto však termíny vždy až raketově rychle obsazeny (často během jedné minuty) a na mnoho lidí se nedostane, což mne velmi mrzí. Denně mi také chodí nesmírné množství otázek s prosbou o radu na Instagramu i na emailu, které se opakují a já dělám vše proto, abych dokázala pomoci co nejvíce to jde, ale již nestíhám (i když bych nejraději pomohla všem a hned),

PROTO JSEM SE ROZHODLA NA NĚJAKOU DOBU KONZULTACE UZAVŘÍT, 

abych měla prostor pro psaní eBooku, ve kterém se pokusím předat co nejvíce mých ověřených tipů. Pevně věřím, že v něm najdete co bude potřeba k řešení „běžných“ trápení.

Těžší, chronické potíže však stále jsou potřeba řešit individuálně, do hloubky, osobně – proto jakmile jej dopíši, jsem zde zpátky pro vás.

Také jsem se rozhodla nově vytvořit pořadníkový systém tak, aby to bylo pro všechny co nejvíce spravedlivé – více informací naleznete zde na stránce, na počátku března 2024.

Budu se těšit 🙂

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Moc děkuji paní Peťce za ochotu a rady! Dokázala mi poradit během minuty, narozdíl od magistrů v lékárnách. Naše dětská doktorka napsala synovi (2) na alergii léky, které nejsou dostupné. I když jsem se ptala v několika lékárnách na jiné alternativy, nikde mi nedokázali říct, jakým jiným lékem, mám nedostupný lék nahradit. Přiznám se, že jsem byla docela zoufalá. Navštívila jsem asi 5 lékáren, všude jen kroutili hlavou a nikdo mi nebyl schopný říct co jiného dělat. Náhodou jsem pak narazila na paní Peťku. Nečekala jsem ani minutu a už jsem měla odkaz na lék ve zprávě i s informacemi o jeho užívání. Takto se pozná člověk, kterého práce baví a naplňuje. Ještě jednou moc děkujeme!
Kateřina Bábíčková
fotografka

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na petra@petrazehnalkova.cz

Ráda vám poradím 😊 

Kontakt       Ochrana osobních údajů       Obchodní podmínky