AKTUÁLNÍ INFO: 

 Zájem o individuální spolupráci byl opravdu velký a já si vesmírně vážím vaší důvěry. Termíny konzultací byly proto vždy až raketově rychle obsazeny (často během jedné minuty) a na mnoho lidí se nedostalo, což mne pokaždé mrzelo a skoro rok jsem přemýšlela jak tuto situaci vyřešit. Denně mi také chodí nesmírné množství otázek s prosbou o radu, které se opakují a já dělám vše proto, abych dokázala pomoci co nejvíce to jde, ale již nestíhám (i když bych nejraději pomohla všem a hned).

PROTO JSEM SE ROZHODLA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE UZAVŘÍT, 

abych měla co největší časový prostor pro

„šíření léčivých informací hromadnější cestou“

👉 psaním eBooku a příspěvků na Instagramu, kde se snažím předávat co nejvíce mých ověřených, oblíbených tipů. Tak, abyste se k nim mohli dostat kdykoli potřebujete 😊.  Dává mi to takhle teď největší smysl a miluji si číst Vaše zpětné vazby vyléčení. Vidět, že to pomáhá 🙏

Vnímám dle zpráv a svých předchozích zkušeností „co Vás nejvíce/nejčastěji trápí“ a dle toho se snažím šířit co nejvíce mých oblíbených „pomůcek“ k řešení. Dlouho jsem přemýšlela, zdali to takto mám udělat, ale cítím teď, že je potřeba vkládat energii více do „hromadného šíření, nežli do toho individuálního“.  Jak to bude později zatím netuším, proto tuto stránku nechávám zachovanou. 
Děkuji za pochopení.

Zdraví a lásku přeji Vám 😊

🌿 KONZULTACE 🌿

Chcete zlepšit své zdraví, ale nevíte jak začít?

Hledáte informace, jak se přirozeně a bez syntetických chemických léků s nežádoucími účinky ze začarovaného kolotoče zdravotních problémů dostat?

Znám to. Mnohým jsem si prošla, v ordinacích častěji než doma byla, od lékařů větu „nedá se nic dělat“ slyšela a z lékárny mraky tabletek vyzkoušela. Dlouho mi nic nezabíralo. Pak jsem se ale do intenzivního dlouhého studia vrhla a jednotlivé dílky „skládačky zdraví“ v hojivý postup propojila. 😊

Mé jméno je Petra Zehnálková a jsem diplomovaná farmaceutická asistentka/ laborantka.

Ve zdravotnictví působím již 15 let.  Avšak i přesto, že mě souvislosti oblasti zdraví vždy fascinovaly a teoreticky jsem věděla vše, co běžně lékaři a lékárníci doporučují – byla jsem i já minimálně 6x ročně nemocná a nejvíce na dýchací cesty trpěla – opakované záněty, šílené alergie, astma (dlouhodobé užívání léků, kortikoidů..), také ekzémy, každou chvíli nasazená antibiotika… To vše proto, že mi lékaři v dětství velmi oslabili střevní mikrobiom – ve kterém se nachází 80% celkové imunity – neustálým podáváním antibiotik na kašel.

Poté se mi přidaly další potíže pravděpodobně způsobené EB virem + se objevila adenomyóza, a já se dostala na velmi trnitou cestu hledání, zkoušení. 

Zkoušela a studovala jsem všechno. Informace z medicíny klasické i léčitelských směrů.

Avšak i přes mé dlouhodobé odborné působení ve zdravotnictví – v nemocnici i v lékárně, a tedy jednodušším přístupu do všech jeho možných „zákoutí“ – stále jsem ne-mocná byla. 

Dokud mne mé zkušenosti, získané znalosti a vnitřní pocit nepřivedl k hlubším souvislostem a tomu, že…

Příčiny mnoha chronických onemocnění, pokud se nejedná o emoční trauma osobně vidím v: 

 1. narušené funkci střevního mikrobiomu 
 2. zatížení jater a celého těla způsobeného nadměrnému vystavování toxinům
 3. zatížení těla způsobeného opakovanými virovými nebo bakteriálními infekcemi
 4. v nedostatku pro tělo základních minerálů a dalších důležitých látek

Změnila jsem životosprávu, stravu, pomohla jsem svému tělu jemnou očistou (ale žádné půsty, šťávy), nasadila velmi kvalitní zdroje hojivých, protizánětlivých potravních doplňků – bylin, minerálů, vitamínů, aminokyselin – bez obsahu zatěžujících, škodlivých látek (což bohužel v lékárnách málokdy najdete). Přišla jsem na to, jak se dostat do rovnováhy a…

Od té doby nevím, co je to chronické respirační onemocnění – mé dýchací cesty jsou v pořádku. Ani si nevzpomenu, kdy naposledy jsem měla třeba i jen rýmu (a to i spoustu let po ukončení školy si mé bývalé spolužačky vzpomínají na mé věčné smrkání s nutnou potřebou mít po ruce kapesník, fakticky to byl extrém). 

Ekzém, na který jsem trpěla od miminka (celkem 27 let), už je dávnou minulostí.

Také alergie a astma je již minulostí – nejen že nepotřebuji léky (ani kortikoidy), ale navíc jsem si mohla po 20 letech pořídit svůj celoživotní sen – pejska, border kolii – a žije se nám spolu nádherně. Bez kýchání, dušení, kašlání, smrkání, slzení, vyrážek… Tedy typických alergických reakcí, které byly od mých 6 let při kontaktu s alergenem v extrému 🙂

A adenomyóza na děloze? No.. na jaře roku 2018 mi primář v Olomoucké nemocnici pověděl, že bych měla co nejrychleji otěhotnět a poté mi dělohu odstraní, jelikož jsou na ní příliš velké ložiska a není jiná cesta. Já už v té době ale začala získávat informace jiné, tedy dělohu jsem si nechala a vyléčila.. 🙂

Zní to všechno až neuvěřitelně, já vím. Sama tomu dodnes semtam nevěřím .

Co vám mohu předat?

 1. Dozvíte se, v čem je za mne pravděpodobná příčina vašich zdravotních potíží, jak své tělo jemně očistit a tím se jí zbavit

 2. Naučíte se, jaké hojivé kroky dělat pro rychlejší úlevu a pro celkovou podporu vašeho zdraví
 3. Zjistíte jaké bylinky, léčivé houby, aminokyseliny, vitamíny či minerály jsou při vašich potížích nejvhodnější

 4. Dostanete konkrétní odkazy na nejkvalitnější a nejúčinnější = nejhojivější produkty na trhu ve vysoce vstřebatelných formách – které opravdu pomáhají a jsou bez obsahu zatěžujících pomocných látek 
 5. Zorientujete se v tom, které potraviny jsou léčivé, které naopak mohou škodit a hlavně budete vědět proč (z úhlu pohledu funkční medicíny)

Zaměřuji se na:

Ženské potíže

 • nepravidelná či bolestivá menstruace
 • premenstruační syndrom 
 • podpora plodnosti
 • poporodní regenerace
 • menopauza
 • dlouhodobá únava
 • gynekologické záněty – bakteriální či kvasinkové
 • zvýšené padání vlasů

Chronické potíže

 • snížená imunita – opakující se afty, nachlazení..
 • opakované záněty dýchacích cest
 • opakované záněty močového měchýře
 • zažívací potíže a střevní parazité
 • nespavost
 • dlouhodobá slabost
 • herpetické onemocnění a potíže způsobené EBV 
 • postcovidový syndrom – oslabená imunita, únava, nespavost, bolesti hlavy, zažívací potíže…
 • kožní záněty – ekzém, rosacea, lupénka

Prevence

Chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl pod rouškou byznysu tropí neplechu nejen na planetě, ale i na našem zdraví a pokud se chcete dozvědět, jak se v dnešní době ve zdraví udržet – ráda vás navedu. Protože dostatek informací a prevence je tím klíčem ke zdraví :).

Tělo je ve své podstatě naprosto dokonalé a když mu odebereme to co mu ubližuje a dodáme to, co potřebuje - pak na sebe hojivé mechanismy nenechávají dlouho čekat 🙏

Aaano, určitě najdete, i já je roky hledala, studovala a vše dohromady dávala. Prošla jsem si neúspěchy a měsíčně vkládala tisíce z peněženky (doslova) do různých způsobů řešení, které nezabíraly.

Na internetu je jich totiž neskutečně mnoho. Vím, že je těžké poznat „které jsou ty účinné“ a „jaký postup zvolit“, aby to pro naše tělo bylo co nejvíce přirozené, jemné a léčivé. 

Při svém bádání jsem si všimla, že každý chce na svých produktech vydělat, i když dle složení jsou dle mého oka spíše škodlivé. A že existuje mnoho moderních stravovacích směrů, které na přirozenou funkci našeho těla nemají příliš dobrý vliv. I můj manžel byl toho příkladem, mohli bychom vám vyprávět.. :)).

Garanci vám bohužel dát nemohu. Naše tělo je dokonalé avšak velmi poškozované nejen „moderní dobou chemickou“ . Já vám garantuji, že postupy, které vám předám jsou velmi jemňounké, čistící, hojivé, příjemné a účinné 🌿.

Garantuji, že při dodržování hojivých postupů svému tělu pomůžete a pokud je příčinou jedna z těch, které jsem uváděla výše, pak je vyléčení pravděpodobné (dle zkušenosti mé i mých klientek). Já vám dám přesný návod „jak na to“, ale ta největší práce (tedy vrhnout se do léčení) bude na vás.

Příčina potíží může být také propojena s emoční/ duševní stránkou a v těchto případech je dobré zaměřit se na to, zdali neděláte něco „proti sobě“ – i o tom si můžeme popovídat, ale zde je na místě se objednat k odborníkovi na toto „téma“🙂.

KE KONZULTACI ZÍSKÁVÁTE TAKÉ

Informační materiál

Zašlu vám všechna doporučení sepsána formou PDF + odkazy na různé webové stránky, kde se dají sehnat vhodné produkty – nemusíte si tedy dělat poznámky.

Mou plnou podporu

Odpovědi na vaše otázky formou emailů po dobu jednoho měsíce – to kdyby vás ještě něco dodatečně napadalo :))

Zkušenosti mých klientek

Dobrý den Peti, Tak se Vám ozývám opět po čase se zpětnou vazbou a s obrovským "DĚKUJU!"❤️ Co se týče syna, tak nebyl nemocný už půl roku, jinak připomínám, že byl od narození nemocný téměř nonstop. Od té doby co jsme dali na Vaše rady tak mám doma prostě jiného chlapečka, i co se nálady týče. 😊 Mě jste taky neskutečně pomohla, především v pohledu na jídlo a zdravý životní styl, i když jsem si teda vždy myslela že zdravě žijeme.. Peti já díky Vám nemám po 15 letech akné, věříte tomu?! A baví mě chodit mezi lidi, baví me život a jsem prostě spokojená 😊 Synovi strašně pomohly doplňky stravy ( bral vždy, ale asi ne ty správné), hořčík! - nebolí ho tak nohy a určitě zlepšuje i náladu a potom spaní po obědě, on totiž doma nechtěl spát, tak jsme to zkusili ve školce a spí jako dudek a pak je celé odpoledne dobře naladěný 😊 A pak to omezení mléka, lepku a zdravější strava samozřejmě. Dokonce testy na alergie mu vyšly negativní a to byl střídavě na ventolinu, dithiadenu a prednisonu 🙈 prostě zázrak ❤️ A to moje akné? Víte kolikrát jsem kvůli něho odmítla někam jít? Kolikrát jsem šla, ale celou dobu se trápila jak vypadám? Kolik nocí jsem probrečela? A hlavně jsem zkusila úplně všechno za šílené peníze... Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale jsem fakt nadšená! 😁 Mějte se krásně a přeji mnoho dalších zachraněných životů, protože to vy opravdu děláte ❤️
Sára Folwarczna
Dobrý večer, Peti, je to již delší dobu, co jsme měly společnou konzultaci, na které jste mi radila, jakými zásadami a vitamíny pomoci tělu lépe fungovat při autoimunitních onemocněních (Bechtěrevova choroba, alopecie), kterými trpím. Slíbila jsem, že Vám dám vědět, jak se cítím. Po několika měsících již mohu zhodnotit, že mi Vaše rady opravdu pomohly. Necítím se tolik unavená, jsem více v psychické pohodě a tělo není tak bolavé. Už se nebudím s myšlenkou, že se těším, až bude večer a budu jít moci zase spát. 🙈 Opary, které jsme měla každý měsíc, se mi během užívání Lysinu ještě neudělaly. Neuvěřitelné! Chtěla bych Vám ze ❤️ poděkovat. Jsem nesmírně ráda, že jsem na Vás narazila. Děkuji, že předáváte své zkušenosti a rady dalším lidem. 😊
Michaela
Peti, děkuji za úžasnou konzultaci. Vše do sebe krásně a jasně zapadalo, dávalo smysl. Děkuji za veškerá doporučení a zodpovězení všech otázek. Byl to parádně strávený čas. Jste úžasná, laskavá osoba, plná užitečných informací. Taková studnice moudrosti. Děkuji za vše co děláte. ❤ Před detoxem - ruce brněly téměř celý den. I v noci mě budily. Po noci jsem měla prsty nateklé a trochu necitlivé. A od soboty nic. Jsem moc ráda. I dneska jsem se několikrát zastavila/zamyslela, že nemusím protřepávat ruce a brnění necítím. Informace o játrech - krvi - EB viru - Mg - se snažím šířit v mém okolí s odkazem na parádní lékárnici z Rožnova 🙂
Ing. Tereza Treu, Ph.D.
Krásný den, Peti, už pár dní na vás myslím, že vám napíšu a poděkuji.❤️ Potíže jsou pryč, moc děkuji za všechna doporučení. Vše zabralo a pocit, že je to vše přírodní, byl úžasný bonus. Dál pokračuji v citronové vodě, zeleném ječmenu, jáhlove kaši k snídani.🙏 A klystyr malý zázrak. Ten pocit úplného vyprázdnění a očisty byl skvělý. Budu aplikovat častěji. Moc děkuji za váš čas a perfektní přístup❤️ Děkuji za všechna doporučení, byla jasná, přehledná, moc jsem uvítala odkazy na konkrétní doplňky. Vaše práce má velký smysl.
Pavlína Tomsová
Dobrý večer Peťo, chci Vám moc poděkovat za rady a doporučení na produkty, které měly synovi pomoct v jeho nekonečném nachlazení! Třetí den užívání byl kašel i rýma pryč!! Strašně moc vám děkuji, jsem nadšená a šťastná máma za zdravého syna ❤️🙏 U toho sirupu jsem viděla už druhý den zlepšení! Je to jen pitomá rýma a kašel, ale když to toho drobečka drží dlouho, tak je to vyčerpávající a když už předem tušíte, dle předchozích zkušeností, co vám paní doktorka naordinuje, tak je to k uzoufání, zvrácená doba! Proto moc děkuji za vaši ochotu a doporučení.🙏
Lucie Papíková
Krásný den, Peti, děkuji za včerejší konzultaci. Byla jste co se informací týče naprosto vyčerpávající a máte velmi příjemný hlas. Moc se těším, až si všechno přečtu a začnu postupně doporučení aplikovat. Díky Vám objevuji funkční doplňky stravy. Nemusím zmiňovat, kolik peněz 💸 jsem utopila ve vitamínech a kolagenech, které dle Vašich slov nejsou kvalitou vhodné a tělu přinesou (v tom lepším případě) jen minimum. Ty souvislosti a aplikace v praxi, to je ten klíč napříč obory. Vědět proč to dělám a k čemu to má směřovat. Proto i Vaše konzultace mají smysl, hlavu a patu... pojmenování problémů, pokyny co a jak dělat a proč a cíl. 🙏⭐ Zaslaný informační materiál je nádherně zpracovaný, za což jsem i ráda, že vlastně mám možnost se k těm informacím vracet a dohledávat si cokoliv, takže tohle je opravdu perfektní. Děkuju a mějte hezký den.
Simona Kovářová
Dobrý den Péťo, Píši Vám abych Vám dala zpětnou vazbu pár měsíců po naší konzultaci a opět Vám musím moc poděkovat ❤️. Syn od té doby co dávám všechny doplňky co jste doporučila dělá neuvěřitelné pokroky. Už dokonce i říká děkuji maminko, což při prvotní diagnóze autismus jsem nikdy nečekala. Začíná i mluvit o pocitech.... Věřím že dělá pokroky díky tomu že tělo dostává vše co potřebuje pro fungování a dohání to kde mělo mezery. Jsem sama zvědavá jaká bude nakonec diagnóza :-). Co se týče spánku ten se také hodně zlepšil. Hořčík už synovi nedávám pravidelně jen když se mi nepodaří za týden ho vykoupat v epsomské soly. Co se týče mé silné menstruace tak už nebyla ani tak strašně silná když mi došli kapky na silnou menstruaci a nestihli přijít objednané což mě mile překvapilo. Herbal zzzs za mě bomba. Měla jsem problémy týden se spánkem a jen mi jela hlava a přemýšlela jsem nad blbostma. Koupila jsem tento výrobek a spala jsem bez problému. Užijte si Srí Lanku a hlavně si aspoň trochu odpočiňte 🙂 jste skvělá a moc děkuji za to co děláte a že pomáháte ostatním, jen nezapomínejte na sebe 🙂 Pavla
Pavla Zindulková
Cítím se konečně dobře. Noční ataky přestaly 🙏🏻 S únavou je to mnohem lepší, zlatý hořčík.👌🏼 Menstruace se mi začíná urovnávat. Zánět moč. měchýře se mi taky vyhýbá. Prostě celkově ten duševní i tělesný stav se obrací k lepšímu. Děkuju. 💚
Denisa Davidová
Moc ráda bych chtěla poděkovat Petře za její úžasnou pomoc, díky které se nám teď doma mnohem lépe spí i probouzí. Dceru několik měsíců trápil kašel, měli jsme pocit, že dost možná trvá od doby kdy jsme doma všichni měli covid. Zároveň na kašel nic nezabíralo, neustále návštěvy pediatricke ordinace, kdy průdušky byly čisté nás přiváděly k šílenství. Rozhodla jsem se napsat Petře o pomoc. Byla tak velmi laskavá, že mi hned nahrála hlasové zprávy a předala spousty informací. Pořídili jsme sirup z extraktu z bezinek a sirup z bylinek. Zázrakem cca po 10 dnech bylo po obrovském kašli. My teď máme spokojené dítko, které se probouzí v klidu, bez pláče. Jsme Petře moc vděční za její pomoc a péči. Děkujeme mnohokrát.
Martina Hl.
Chtěla bych vám říct, že to bylo neskutečně zajímavé, ani jsem nečekala, že tolik zajímavých věcí uslyším poprvé v životě a fakt člověka vůbec nenapadnou. Kéž by to, co jste mi dnes řekla, mohli slyšet všichni. Jste neskutečná studnice vědomostí a mockrát Vám děkuji za úžasný zdroj, inspiraci a tolik ušetřeného času, který bych musela investovat do dohledávání všech těchto informací 🥰.
Leona Juráčková
Jak jen Péťu a její konzultace popsat. Jednu věc byste měli vědět - je to víla.... a navíc s ohromně velkým srdcem. Snaží se vážně pomoct všem bez rozdílu a vkládá se do své práce celou bytostí i energií....Poprvé jsem na ní (stejně jako asi většina) narazila na IG, kde mě moc zaujala příspěvkem o Hořčíku - začala jsem si číst její informace a všechny mi dávaly smysl - což se nedá vždy říct o informacích nebo přípravcích co jsem fasovala u svého praktického lékaře. Chvíli jsem váhala jestli se na Konzultaci přihlásit, přece jen se jedná o investici, ale nemusela jsem. Vložená investice se mi vrátila mnohonásobně. Konzultace byla nesmírně příjemná a nápomocná - dozvěděla jsem se spoustu věcí nejen ohledem doplňků stravy ale i stylu života - a jelikož mám paměť zlaté rybky, PDF co jsem po konzultaci obdržela jsem vážně ocenila 🙂 Co je ještě třeba vyzdvihnout je i skvělá po-konzultační péče - Péťa vám dá možnost na cokoliv se zeptat i dodatečně... Je prostě skvělá a já mám jen velmi pozitivní zkušenost - a pokud bude možnost a já se tam přes ten nátřask co se snaží booknout konzultaci každý měsíc dostanu, moc ráda si to zase zopakuji. Děkuji Péťo 🙂
Veronika Drobná
Ahoj Péťo, slíbila jsem, že se opět ozvu, tak píšu:). Za celé léto jsme nebyli ani jednou nemocní. Dokonce jsme ani nechytli s malým bacila od naší kamarádky, která byla nemocná, což dřív bychom určitě něco chytili a nebo měli alespoň rýmu. :)). Žádný kašel ani rýma a podle odběrů se mi moc zlepšila štítná žláza. Byla jsem na kontrole před pár dny a v minulosti mi chtěli na endokrinologii navýšit dávku, že ta dosavadní je nedostatečná a vše se dalo dohromady. Věřím, že časem budu třeba úplně bez medikace:))
Lucie
Ahojky Peťko, Chtěla bych Ti hrozně moc poděkovat za.... Za všechno! Už dlouho jsem se necítila tak psychicky a fyzicky dobře! Po dlouhé době jsem začala opět sportovat a neonemocněla jsem! 🤣 Po dlouhé době mám zase radost z každého dne a cítím se hrozně fajn! Zlepšila se mi pleť, konečně se mi nelámou nehty, opět jsem začala i hubnout a hlavně, jsem fakt šťastná. Byli jsme teďka na horách, promokla jsem a nic! Bez jakékoliv rymecky. Kašel, který mě provázel od prosince je pryč! Žádné léky, antibiotika, nic není potřeba! Magnesko je zázrak! Spím jak miminko, vstávám bez problému a konečně mě přešly i silné bolesti během menstruace. Zlepšil se mi i sexuální život a partnerský vztah celkově. Prostě jakmile jsem se dostala do téhle fyzické pohody, psychická přišla sama! Moc Ti děkuji a myslím, že Ti děkuje i můj manžel, který konečně nemusí koukat na tu ubrecenou hromádku neštěstí pod dekou! ❤️ Díky, díky, diky!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Alice Matulová
Zdravím vás Peti, hlásím, že do porodu zbývá asi pět týdnů a celé těhu bez gyne problémů 🙏🙏🙏 během těhuu, když jsem cítila, že je nějaký diskomfort, tak jsem nasadila Gynocaps a byla zase pohoda. A to musím přiznat, že zrovna v těhu jsem se cukrem nešetřila 🙈 A to před otěhotněním jsem asi 2 roky co chvíli lítala na gynekologii. Jsem své sestře, která mě s vámi propojila a hlavně i vám vděčná za každou radu. ♥️🙏 Šířím vaše rady dál a je krásné pak slyšet....ty jo,ono to funguje.A to já na to nepřišla a dělá mi to radost😁Co pak to musí dělat s vámi🤩 Takze ještě jednou mnohokrát děkuji za konzultaci a následné rady. Jsem vděčná, že mě osud s vámi dal dohromady 🙏❤️
Vlaďka
Ahoj, před zhruba půlrokem jsme měli konzulatci - primárně kvůli refluxu, problémy se střevy a opakované infekce horních dýchacích cest. Začala jsem nejprve doplňky stravy - magnesium, zinek, vitamin b, c, kolagen (s tím mám trochu problém s chutí, ty chuťové buňky s čichovými velmi dobře spolupracují a opravdu to musím dokonale schovat:-D, ale jde to), po-té změnu stravy: zařazuji doporučené potraviny a snažím se vyhýbat sladkému (tady mám stále problém, ten cukr to je zlo:-D, kdyby existovalo něco co ty chutě trošku umravní, bylo by to super.... Na začátku srpna jsem zařadila ozdravné smoothie - a to je teda pecka! Mám tam vše kromě koriandu a to teprve začala ta největší změna, reflux téměř vymizel, střeva jsou úplně ok, energie mám přebytek, vlasy lepší, méně akné, prostě všechno lepší, dokonce jsem ani nic nechytila v práci od dětí (pracuji ve škole) a že jich je nemocných opravdu hodně, v domácnosti jsme měli na konci srpna kovid a úplně mě to minulo. Plánuji zařadit smoothie dlouhodobě, tělo si to po ránu žádá. Moc Ti děkuji za Tvé rady a mé zlepšení zdravotního stavu - 5 měsíců bez rýmy a jiných neduhů. Měj se krásně a užij si Srí Lanku. Míša.
Michaela Ďurišová
Dobrý den Peti já se také přidavám k pokloně okamžitě objednávám vše co radíte😂ale teda ty probiotika mazec🙏dcera 3 roky pořád před 💩 bolest bříška po užití probiotik (2den)žádná bolest vše bylo jak má❤.....ani nevím jak Vám víc poděkovat protože to co děláte je neskutečný❤❤❤ Teď máme nachlazení kašel, dávám erdoherbal jak jste psala už i tam vidím že kašel slábne🙏👊nic hrozného a to moje malá měla vždy 3 týdny kašel a rýmu po sirupech z lékarny....vše od vás ovjednavám jelikož Kutná hora a Kolín lékárny na mě koukají zda jsem se nezbláznila😂😂😂že takový kapky nemají a smějou se že jako kde jsem to vzala že asi eshop🙈....já sama piju na vaše doporučení ACEROLA céčko taky paráda.....na stránky se hned přihlásím moc děkuji za to co dèláte❤❤❤a prosím nepřestávat😂jinak jsme zase v čoudu😘😂 Určitě napíšu další recenze, jelikož mě pomohl i teď ten streptokill na bolest krku za 2 dny bylo po👊....jak říkám věřím vám vše od prvního slova❤
Jana Totzauerová
Peťka je moc příjemná osoba, výborně se s ní komunikuje, můžu jen doporučit při řešení jakéhokoli problému. Se 4 letou dcerou řešíme růstové bolesti. Když jsem se na Péťu obrátila, měla téměř dva měsíce dopředu plný kalendář na konzultace, byla ale tak hodná, že si udělala čas ve svém osobním volnu a doporučila mi, co je pro dceru vhodné. Toho si nesmírně cením, už teď vím, že se na ni budu obracet v budoucnu při řešení jakýchkoliv problémů jak u dětí, tak u sebe.
Veronika Pavelková
Dobrý den Peti, hlásím že cca po měsíci užívání kolagenu a dalšího doporučeného se dcera nebudí s bolestmi kolen v noci 🙏 Jste úžasná 💖
Veronika Pavelková
Konzultace s Peťou byla skvělá, můžu jen doporučit. Bylo to opravdu nabyté informacemi, které pro mě byly nové a zajímavé. Na základě konzultace jsem už některá doporučení zařadila, na některá se teprve chystám. Co opravdu oceňuji, je, že když jsem se k materiálu od Peti vrátila asi po měsíci a vyvstaly mi další dotazy, tak jsem na ně dostala odpověď. Určitě bych se na Peťu neváhala obrátit v budoucnu. Děkuji moc 🙂
Lenka Zlámalová
Moc děkuji za Vaši konzultaci. Moje menstruace je již slabší konečně a syn od doby co doplňujeme vše co jste doporučila, tak rýmu nemá a ani není nemocný a dokonce už nemá ani tolik velké vypouklé bříško. Jste skvělá že tyto úžasné produkty a hlavně Vaše informace takto sdílíte dále. Moc děkuji za Vás a že jste tak úžasný člověk. Mějte se krásně a nezapomínejte na sebe a i odpočívat 🙂
Pavla Zindulková
Dobry den ,Peti, hlásím, že poctive jedu ocistu a zatim nejvic vidim na pleti a na tom,ze dcerka zacala chodit do skoly, uz rymuje a u mě bacil nevyhrál, ustála jsem to a stále se držím🙏.. Jako od doby,co jsem nasadila vasi lecbu,klepu,ale ani rymka 🙏..Jedine,co pocituju,je porad ta lehka únava, ale to muze byt i tim detoxem.. .Mam z te ocisty ale super pocit. Uplne jsem vas potrebovala na nakopnuti a udani spravneho smeru❤️❣️ Moc dekuji,ze si vzdy date tu praci a na vse s takovym nasazenim a maximalnimi informacemi odpovite 😍 (Pozn.: paní byla původně po několika antibioticích - které jí poničily imunitu - dlouhodobě vkuse nachlazená).
Renáta Sládková
Potýkala jsem se s klasickými příznaky anemie, jak fyzickými tak psychickými. Po pravdě nevím, které byly horší, jestli to, že jsem byla nonstop unavená a vyčerpávala mě i jen samotná existence a obyčejné dýchání, nebo že jsem měla neustále jakousi mozkovou mlhu („brainfog") a byla věčně podrážděná, neschopná se ovládat. Můj život byl vždycky hodně o stresu a problémech, nepamatuji si na žádné období „klidu", ale teď to byl opravdu extrém, který jsem vůbec nezvládala a připadala si, že se rozpadám zvenku i zevnitř... Zachránila jste mě vlastně až VY!!! Díky tomu, že sleduji a jsem již několik let non-toxic, jsem se dostala k Vašemu Instagramu a mohla si najít potřebné informace. 30. března letošního roku jsem začala brát ty správné „léky" a po tolika měsících utrpení se konečně začala zase cítit víc jako já, jako lidská bytost, ne jako živoucí troska a chodící zombie. Ještě nejsem zdravotně tam, kde bych si přála být, ale pokud srovnám sebe sama ještě před několika měsíci, tak je to o „xy levelů" úplně někde jinde. Tenkrát (vlastně ještě velmi nedávno) jsem se cítila tak hrozně, že jsem si říkala, že kdybych neměla dcerku, tak už bych tady snad ani nechtěla být, jak moc jsem byla vyčerpaná, protože mi bylo neustále špatně fyzicky i psychicky a uzdravení v nedohlednu. Takže už nyní, ještě před konzultací, bych Vám Z CELÉHO SRDCE chtěla upřímně PODĚKOVAT za to, co děláte, protože nebýt Vás, stále bych neviděla světlo na konci tunelu. Jste NAPROSTO ÚŽASNÁ a slova nedokážou dostatečně popsat, jak NESKUTEČNĚ MOC JSEM VÁM VDĚČNÁ ♥
Radka Frýzová
Peti, ufff. Člověk si řekne, v jaké vyspělé době žijeme, jak je skoro na všechno lék, ale co se za tím skrývá, no je to mazec.. Hlavně lidé jsou tak ovlivnění doktorama a všelijakýma reklamama. Tebe je v té lékárně úplná škoda! Podle mě máš poselství lidem pomáhat a léčit 😍. Takových lidí podle mě moc není. Hlavně mi přijde, že v dnešní době každý hrabe na svém písečku, ale tobě záleží na druhých a to je prostě úžasný! 🙏🏼 Ještě jednou moc za všechno děkujeme!! Věřím, že to mamince určitě zabere😍.
Sabina Pechancová
Hodně jsem trpěla. Ráno jsem se vzbudila vždy unavená, bylo jedno kolik jsem toho napsala. Nechtělo se mi z postele, nechtělo se mi nic, celkově jsem byla porad vyčerpána. Už více jak rok jsem s tím bojovala a nevěděla co s tím. Až najednou mi vás kamarádka doporučila a heureka byla na světě. Objednala jsem si Malate a po dvou týdnech hustá změna. Dokonce mam pocit, ze spánek je lepší, budim se bez budika, klidně i v šest ráno a z postele fakt vylitnu. Tohle je pro mne zázrak. A aby toho nebylo málo, tak jsem rovnou zkusila i GeoSilica. Měla jsem dlouhodobe problémy s klouby. Nic nepomahalo…krémy, obklady, leky. Až tohle. Efekt stejný jak s kávou. Úplně jsem zapomněla, ze jsem měla někdy bolesti 😂 takže moc moc moc děkuji ♥️
Lenka Felber
Krásné nedělní dopoledne přeji ☀️, tak jsem na začátku týdne začala s ozdravnou kúrou a už po týdnu se nestačím divit. 🙈😅 Posílám fotky ekzému před a po. Už se těším jak to bude vypadat třeba za měsíc. Nutno říct, že přechod domácnosti na non-toxic je stále ještě v procesu a sem tam se něco "toxického" použije, ale blížíme se ☺️. Moc děkuju za konzultaci a za ten čas který věnujete tomu, co děláte! ❤️
Jitka Kyliánová

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ?

 1. Pokud si nejste jistí, zdali je pro vás konzultace vhodná a může vám pomoci – napište mi prosím na email petra@petrazehnalkova.cz a společně na to mrkneme 🙂
 2. Po objednání konzultace v systému prosím napište na email petra@petrazehnalkova.cz  informace o vašem zdravotním stavu – s čím si přejete pomoci. Co vás trápí a jak dlouho. Vše co vás k dané problematice napadne. Na základě těchto informací se budu předem připravovat a sepisovat vám informační materiál (obsahující veškeré řečené informace + odkazy k sehnání produktů)

  Také pokud máte k dispozici výsledky krve, poprosím o zaslání.

 3. Po objednání konzultace vám přijde potvrzovací email a také odkaz na kalendářní rezervační systém, kde si z dostupných možností zvolíte vámi požadovaný termín. Poté vám dorazí ještě jeden email – s potvrzením konzultace, který bude obsahovat také odkaz na Google Meet, což je stránka, na které poté v určený čas probíhá konzultace formou videohovoru.
 4. Konzultace probíhá cca 90-120 minut (někdy i déle, v závislosti na potížích) – nejprve vám vysvětlím pravděpodobné příčiny vašich zdravotních trápení a poté:

👉 Dle potíží navrhuji individuální komplexní terapii, která zahrnuje:

 • Jemnou a přirozenou očistu těla = pomoc našim játrům (základní kamen pro následnou regeneraci a léčbu)
 • Eliminaci problematických potravin a zařazení těch léčivých = pomoc našemu střevnímu mikrobiomu
 • Doporučení konkrétních hojivých doplňků stravy + v případě kožních potíží také netoxickou léčivou kosmetiku – doplňky stravy které doporučuji, jsou opravdu účinné, kvalitní a dobře vstřebatelné 
 • Doporučení k úpravě nejdůležitějších aspektů životosprávy + informace ohledně nontoxic životního stylu – jakým způsobem ovlivňuje náš zdravotní stav a jak jej zařadit do běžného života (vliv běžně prodávané kosmetiky/úklidových prostředků na naše zdraví a jejich nontoxic účinné alternativy).

🌿

Konzultace nenahrazují lékařskou péči. Vždy se poraďte se svým lékařem.

🌿